Ren Taahhüt İnşaat Firması

Mustafa Türk

ren-taahhut-insaat-fÇağdaş mimari çalışmalarıyla Ren Taahhüt İnşaat, konut sektöründe kullanıcı konforunu ön planda tutarak, sağlam, güvenilir ve modern binalar yapmaktadır. Konut sektöründe marka projeleri hedeflemiş olan Ren Taahhüt İnşaat, deneyimli mimar, inşaat mühendisleri ve teknik ekibi ile hizmet vermektedir.
Ren Taahhüt İnşaat, kullanıcı dostu yapılar yapmayı kendisine ilke edinmiş, kullanıcılara yapılarını teslim ederken mutlu bir yaşam sürme heyecanlarını onlarla birlikte taşımaktadır.
Ren Taahhüt, konut sektöründeki deneyimleri ve edindiği teknik tecrübe ile güven ve süreklilik değerlerini daha da sağlamlaştırarak yoluna devam etmektedir.

Ren Taahhüt İnşaat Okul & Hastane Bina Referansları

Kavram Meslek Yüksekokulu
2015 yılında yapımı tamamlanarak teslim edilen İstanbul Çengelköyde bulunan Kavram Meslek Yüksek Okulu Ren Taahhüt İnşaat tarafından Kontaş İnşaat ile birlikte yapılmıştır. 4 bodrum kat, zemin ve 4 kattan oluşan okul binası 13.189 m2 inşaat alanı içermektedir.
İTÜ Öğrenci Lokali
İTÜ Ayazağa Kampüsü içerisinde bulunan ve öğrenci lokali olarak hizmet eden özel mimari forma sahip yapı 2008 yılında REN Taahhüt İnşaat ve Kontaş İnşaat iş birlikteliği ile tamamlanmıştır. Yapıda özel mimari forma sahip yapısal çelik sistemi kullanılmıştır.
Velibaba İlköğretim Okulu
İstanbul Vakfı için yapılan Velibaba İilköğretim Okulu Ek Binası REN Taahhüt İnşaat tarafından 2012 yılında tamamlanmıştır. Çelik taşıyıcı sisteme sahip bina anahtar teslim olarak üretilmiş ve teslim edilmiştir.
Libreville Sosyal Güvenlik Binası
REN Taahhüt İnşaat tarafından Nasyonel Metalle birlikte Gabon Libreville de yapılan Sosyal Güvenlik Binası 2015 yılında tamamlanmıştır.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar