Paykasa Kart Nedir

Mustafa Türk

paykasa
Her geçen gün gelişen ve daha da yaygınlaşan internet kullanımı beraberinde insanların yine artan alışveriş ihtiyaçlarını karşılamayı, gün geçtikçe değeri artan fakat bereketi azalan zamanı daha verimli kullanabilmeleri için geri planda bırakmalarını gerektiriyor. Bu durumun önüne geçmek için Kişiler online alışverişe yöneliyor.

Online alışveriş yapmanın birçok avantajı mevcut. Aldığınız bir ürünün kapınıza gelmesi, bu gerçekten çok ciddi bir avantaj. Bazen de çarşı-pazardan daha ucuza da temin edilebiliyor ihtiyaçlar. Bu yüzdendir ki online alışveriş tercih edilen oluyor genellikle. Fakat muhattabımız olan satıcı her zaman köklü, bilinir, güvenilir bir şirket olmayabiliyor. Bu durumda aklımıza gelen iki soru var:

Ürün beklediğim gibi gelecek mi?
Kredi kartımın başına bir şey gelir mi ki?

Bu sorulardan da kurtulabilmemiz için yine birbirinden zeki girişimciler sanal kart projelerine giriştiler. Nedir sanal kart? Şudur sanal kart: Kredi kartı bilgini bir defa bu sanal kartın için giriyorsun. Bir daha girmiyorsun. Alışveriş yaptığın yer senin kart bilgilerini görmüyor. Sadece sanal kartı aldığın yer görüyor, ve güvenliğini sağlıyor bu şekilde.

Sanal kart hizmetlerinden birisi de Paykasa. Paykasa, dünya genelinde kullanılan bir servis. İşlevi, sizin kart bilgilerinizi alışveriş yaptığınız yerlere girmenize gerek kalmadan, bir sanal kart e-pini vererek sadece bu bilgiyi girdiğinizde alışverişin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Anlaşmalı olduğu onbinlerce e-ticaret sitesi sayesinde de sizin paykasa kartını kullanma çerçeveniz genişliyor. Paykasa kart satın almanız, alışverişlerde içinizin bir nebze daha rahat olmasını sağlayacaktır.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar