Lefkoşa Otellerinin Farkları

Mustafa Türk

Lefkoşa otel farkını arayıp duruyor olabilirsiniz. Aslında genel olarak her otel farklı özellikleri ile ön plana çıkar ama tema hep aynıdır. Gelen tüm misafirlerin güzel zaman geçirmesi ve memnun kalınarak yeniden gelinmesidir. Dolayısı ile bizlerde sizlere bu bölgede bulunan tüm otelleri rahatlıkla önerebiliriz ama özel olarak iki otel incelemesi yaparak çok daha iyi tanımanızı sağlıyor olacağız. Lefkoşa otel fiyatlandırmaları da yine sizi sıkmayacak türden olacak ve oldukça kolay ödeme sistemleri ile de taksit ile ödeme imkânı bulabileceksiniz. Lefkoşa otel ile sizlerde bu yıl tatil bambaşka bir tatil olsun diyorsanız o halde ilk olarak otelinizi seçin ve sonrasında isterseniz tüm gününüzü otelde, ya da şehir merkezi içinde ya da yakınlarında olan oteliniz sayesinde birçok yeri keşfetme imkânlarını yakalamış oluverin.
lefkosa-tatil-otel
Merit Lefkoşa otel imkânlarını sıralamak istiyoruz ama hepsini sizlere sunamayacağımızı biliyoruz. Öncelikle en önemli artısı olan açık-kapalı havuzu ile sizleri tanıştırmak isteriz. Lefkoşa bölgesinde deniz olmayışından dolayı otellere olan havuzların çok büyük önemi var. Merit Lefkoşa otel dolayısı ile havuzları ile bu eksiyi yok etmiş durumda oluyor. Merit Lefkoşa otel’de aynı zamanda çocuk havuzu ile de hizmet veriyor. Sıcak havalarda açık havuzda, kapalı havalarda kapalı havuz ile keyif yapmaya hazırsanız bizce bu otel ilk tercih olabilir. Bildiğiniz gibi kalitesinden ödün vermeyen Merit otelleri için zaten olumsuz şeyler söylemek imkansız olacaktır.

Golden Tulip Otel Kıbrıs’ın ilk ve tek uluslar arası otellerinden biridir. Zincir otellerinin bir halkası olan bu tesisin kalitesi zaten dışarıdan bakıldığında dahi anlaşılmaktadır. Golden Tulip Otel toplam 112 oda ile sizleri ağırlıyor. Dolayısı ile özellikle özel günler için aylar öncesinden yerinizi ayırtmazsanız oda bulmakta biraz zorlanabilirsiniz. Golden Tulip Otel için fiyat almak ve resimlerine bakarak karar vermek için http://www.puzzletravel.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Otelin tüm detaylarını ve konumunu da yine bu adreste bulabileceksiniz. Bu yıl Kıbrıs sizleri bekliyor. Sizler de fazla bekletmeden yerinizi ayırın.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar