Kadınlar Plajının Faydaları, Niye Tercih Edilir?

Mustafa Türk

Deniz keyfi yazın en çok tercih edilen dinlenme şeklidir. Özellikle kışın yoğun tempoda çalışmış ve bir türlü dinlenme fırsatı bulamayan kişiler tarafından alternatif bir seçenektir. Hangi otele giderseniz gidin olmazsa olmazdır. Fakat bayanlar bazen kalabalıktan rahatsız oldukları için denize girmekten çekinebiliyor. İstanbul Sarıyer Rumeli kavağında sadece bayanlara özel plaj olduğunu biliyor muydunuz?

Kadınlar Plajının Avantajları

Plajın bilgilerine http://kadinlarplajiservisi.com/ adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Plaj sadece kadınlara özel olup bütün detaylar düşünülmüştür. Her türlü ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz. Servis hizmeti sağlayan firma evinizin yakın güzergahlarından sabah 06:00 ila 07:00 arasından alıp, akşam 16:30 ila 17:30 arasında yine bindiğiniz durağa bırakılıyorsunuz. Plajın en güzel yanlarından biri de sadece bayanlara özel olmasıdır. Rahatlıkla dilediğiniz gibi hareket etme özgürlüğüne sahipsiniz.

Plaja Gıda Götürebilir Mi?

Plaj içerisinde gerekli büfe ve alışveriş yapabileceğiniz bir nokta mevcuttur. Fakat siz yine de yanınızda yiyecek götürebilirsiniz. Özellikle çocuklu bayanlar bu duruma ekstra ihtiyaç duyarlar. Elbette ki getirdiklerinizin çöplerini toparlayıp çöp kutularına atmak şartıyla. Plajda çalışan garson, can kurtaran, büfe personeli ve bütün hizmet çalışanları bayandır.

Plajın Kullanıcısına Sağladığı Hizmetler Neleri Kapsar?

Öncelikle güvenliğiniz açısından cankurtaran her zaman hazırdır. Üstünüzü değiştirebileceğiniz soyunma kabinleri bulunur. Eğer kilitli bir dolaplı soyunma kabini tercih ederseniz ekstra ücret ödemek zorunda durumundasınız. Herhangi bir yaralanmada ihtiyaç duyulacak sağlık kabinleri, özel duş yerleri, her an kullanabileceğiniz masa, sandalyeler ve şezlonglar, plaj ihtiyaçları için kantin ve tuvaletler bulunur. Sunulan imkanları dilediğiniz zaman kullanabilme şansına sahipsiniz.

Plaj Ücretleri Nedir?

Ücretlere dair detaylı bilgilere Altınkum Kadınlar Plajı Servisi sitesinden ulaşabilir, plaj sorumluları ile görüşerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Plajda bulunan kum altın rengindedir. Adının geldiği yer de tam bu noktadır. Altınkum plajı oldukça rahat ve konforludur. Temizliği, denizinin maviliği adeta görsel şölendir. Kesinlikle memnun olarak ayrılacağınız bir kadın plajıdır. en rahat yönü de plajın dışarıdan izlenme şansı yoktur. Plaj etrafı çevrilidir. Yakın civarlarda da binalar bulunmaz. Her konuda size rahatlığı sunar. Eğer aradığınız rahatlık ise uygun yerdesiniz demektir.

Plaj Çantasında Olmazsa Olmazlar

Beyaz bir tene sahipseniz mutlaka çantanızda 50+ faktörlük güneş kremi bulunmalıdır. Eğer yalnız başınıza gidecekseniz bir plaj havlusu ve terlik almalısınız. Bayanlar görünümlerine önem verirler bu yüzden olmazsa olmazlar arasında ayna, tarak ve dudaklarınızın kurumaması için nemlendirici bulunmalıdır. Güneşten fazla etkileniyorsanız şaka ve gözlük mutlaka olmalıdır. Bir de özel ihtiyaçlarınız için yanınıza bir miktar para almalısınız. Nüfus cüzdanınız mutlaka yanınızda olmalı, yedek bir telefon içerisinde bulundurulmalıdır. Islak mayo ile durmaktan rahatsız olanlardan iseniz bir yedek mayo da plaj çantasında bulunabilir. Telefonunuzun şarjının bitme ihtimaline karşılık bir powerbank yanınızda olmalıdır.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar