İnşaat Maliyet Hesabınızı %98 Doğrulukla Hesaplayın

Mustafa Türk

İnşaat sektöründe yeni bir döneme merhaba deme zamanı! Sektör içi, inşaat maliyeti hesaplamalarınızı minimum yüzde 98’lik başarı oranı ile yaptırmaya hazır mısınız? Projeye başlamadan önce projenin temel ayağını oluşturan, sıfıra yakın bir hata ile hesaplanması gereken maliyetlerinizi sadece 5 dakikada biz size sunuyoruz. insaathesabi.com güçlü altyapıya sahip bir bütçe yazılımıdır. İnşaatınızla ilgili gelir gider ve ilgili konularda birim fiyatlarına varan hesaplamalarla sizlere takip rahatlığı sunmaktadır. Binlerce projeyi en ince detaylarına kadar inceleyerek geliştirdiğimiz algoritmamız ile projenizin maliyeti ile ilgili hesaplamayı en güncel fiyatlarla hesaplıyoruz. Sistemimizde kullandığımız bulut yazılım mekanizması ile bu bilgileri saklıyor ve istediğiniz her an size sunabiliyoruz. Müteahhitlerin, emlakçıların hatta arsa sahiplerinin yaşadığı kalitesiz işçilik, iflas eden firma ve yarım kalan inşaat gibi sorunların farkındayız. Proje esnasında yaşanması olası ve kötü sonuçlar doğuran maliyet sorunlarını henüz işin başında insaathesabi.com olarak minimum yüzde 98’lik başarı oranımızla hesaplıyor ve sizleri bu yükten kurtarıyoruz.

En güncel yönetmeliklerin bile anında sistemimize entegre olduğu sitemizde, projenizin tüm metrajını detaylı bir şekilde hesaplamakla birlikte, işçilik ve malzeme fiyatlarını il/ilçe bazında anlık güncelleyerek sistemimize uyguluyoruz. Şantiye giderleri ve maliyet hesabı raporlarınızı hesabınıza oluşturuyoruz. Üstelik bu raporları Excel ve Pdf formatında indirebilmenize de olanak sağlıyoruz. insaathesabi.com panel sistemimiz sayesinde 7 gün 24 saat istediğiniz her an ulaşabilme imkânınız da mevcut. Sistemimiz tüm kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabilmesi için, anlaşılır anlatım, kolay arayüz ve akıcı kullanımı ile en düzgün ve kesintisiz şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Sistemimize mobil arayüz platformlarında da rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Android ve İos platformlarında “İnşaat Hesabı” olarak kolaylıkla bulabileceğiniz mobil uygulamalarımız sayesinde, yanınızda bilgisayarınız olmasa dahi, cep telefonu veya tablet bilgisayarınızdan uygulamamızı indirerek gerekli verilere her an her dakika ulaşabilirsiniz. Sistemimizi ve uygulamamızı denemek, aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için sizleri de aramıza bekliyoruz. 7 günlük ücretsiz deneme süresi hakkınızı kullanarak sistemimizi deneyebilir, sağladığımız kolaylıkları test ederek ailemize katılmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Örnek Maliyet Hesabı (PDF)

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar