Gaye Eren’in Online Alışveriş Sitesi Açıldı

Mustafa Türk

Anka by G Herkes İçin Özel Tasarım Doğal Taş Takılar

Gaye eren iş hayatında başarılı bir kadın evli iki çocuğu var… Business Tv’de Show programları yapıyor ve bununla birlikte E-ticaret işinide girdi… Kendisine başarılar diyorum
web sitesini sizlere tanıtmak istiyorum…

Gaye eren’in online satış sitesi; Ankabyg.com açıldı.

Bu web sitesinde neler var ?

Doğal taşlar, tılsımlı taşlar, şifa , bereket üzerine taşlar ve takılar satıyor…

Orijinal Doğal Taş Takılar

Sokaklarda mağaza dışında bile satışı yapılan doğal taş takıların gerçek mi sahte mi olduğuna emin olamıyor ve kandırılmaktan korkuyorsanız artık korkmanıza hiç gerek yok! Anka by G ile sizlere en özel tasarım doğal taş koleksiyonlarını sunmakla kalmayıp gerçek doğal taşlardan yapılma kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarların sahibi olabilmak için Anka by G’ye güvenebilirsiniz. Anka by G ile siz de kendinize yakışacak doğal taş takıların sahibi olun!

Feng-Shui Aksesuarları ve Danışmanlığı Konusunda En İyisi Anka by G!

Sizlere pembe kuvars, ametist, aslan gözü, yakut, ay taşı gibi önemli doğal taşların en özek tasarımlarını sunan Anka by G, Feng-Shui aksesuarlarını da unutmuyor. Feng-Shui, Çin halkı tarafından insanın doğayla olan enerjisinin uyumunu sağlamak için yapılan bir yöntemidir. Gaye Eren, yıllardır Feng-Shui danışmanlığını yapmakta olup, eğitimini aldığı Feng-Shui danışmanlığı hizmetini de Anka by G web sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Doğal taş akseuarlar hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünlere göz atmak için Anka by G adresine göz atmayı unutmayın.

SPONSORLU İÇERİKTİR.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar