Evde Fare İle Mücadele

Mustafa Türk

evde-fare-ile-mücadeleEvimizde bir farenin olduğunu bilmek ve her daim karşılaşma korkusu ile yaşamak dayanılabilecek bir duygu değildir. Hemen herkes evine fare girecek korkusu ile bir takım önlemler almış olsa bile kimi zaman yine de bu önlemlere yenik düşebilmekteyiz. Bir farenin olduğunu birden bire çıkan ufak sesler, yerlerde gördüğümüz küçük dışkı kalıntıları ile ve burnumuza gelen ağır bir hayvan kokusu gibi belirtilerle anlayabiliriz. Bunları fark eder etmez hemen bir ilaçlama firması ile irtibata geçmeli ve Evde Fare İle Mücadele operasyonlarını gerçekleştirmeliyiz. Tüm evimizi dip köşe ilaçlatmalı ve farelerin gerçekten öldüğünün tespitini yapmalıyız. İlaçlama yanında bir de ekstradan fare kapanı da kurabiliriz.

Pire İlaçlama

Bilindiği gibi pireler bulunduğu yerde tüm canlılara zarar verebilen çok küçük hayvanlardır. Belki yeri geldiğinde gözle görülemeyecek kadar da renksiz olabilirler. Haşere olarak isimlendirilen hayvan türü olan pirelerden kurtulmanın en güzel yöntemi, ilaçlama şirketlerinden profesyonel yardım almak ve Pire İlaçlama işleminin yapılmasını sağlamaktır. İlaçlama işlemleri pirelerin cinsine göre ve kişinin isteğine göre kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve sıvı ilaçlama olarak yapılmaktadır. Her yöntemden de olumlu sonuçlara ulaşmanız gayet mümkündür. Gönül rahatlığı ile kısa bir sürede böylesine zararlı hayvanlardan kurtulabilme mutluluğu için bilirkişilerden vazgeçmemek lazım. Sadece görüntü olarak değil sağlığımızı tehlikeye atan birçok hastalıktan da kurtulmuş olacağız.

evde-fare-ile-mücadele-2

Evde Fare İle Mücadele

Evde farenin olması bir işyerinde veya boş bir dükkânda farenin olmasından çok daha farklı bir duygudur. Ev ortamı ve daha küçük bir alan oluşu aynı zamanda günün 24 saati aile bireylerinin yaşam alanında bulunmasıyla birlikte küçük çocukların da varlığı göze alındığında, farenin daha tehlikeli olabileceğini hatırlatmaktadır. Hastalıkların daha hızlı ilerlemesini ve gece uykuda iken kıkırdak kemiklerimizin kemirilmesini istemiyor isek, hemen evdeki birçok eşyayı boşaltmalı ve Evde Fare İle Mücadele işlemi için hazırlıklar yapmalıyız. Sizlere bu konuda en başarılı yöntemleri sunabilecek fatihbocekilaclama.gen.tr internet adresinden her türlü bilgiye sahip olabilir ve ilaçlama servisi imkânlarından her daim faydalanabilirsiniz.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar

  1. asdasda 16 Nisan 2016

    :)

    Cevapla