Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi

Mustafa Türk

Koca bir yılı geride bırakmamıza çok az bir zaman kaldı. Hem yeni yılın heyecanını hem de yılbaşı gecesinin anlamını arttırmanın en iyi yolu da yılbaşı hediyeleridir. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu özel anların tamamlayıcı olarak da Tesbihane’yi tercih edebilirsiniz.

Kurulduğu yıl olan 2011 yılından beri istikrarlı bir şekilde büyüyen Tesbihane, 2016 yılbaşı hediyesi konusunda da oldukça iddialı. Özellikle takı ve aksesuar konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmanın, bu yılki yılbaşı hediyesi alternatiflerine mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Ürünlerin tamamına burada yer veremeyeceğimiz için, sadece erkek arkadaşa özel verilebilecek hediye alternatiflerinden bahsedeceğiz.
tesbihane
Bir erkek için gerçekten mükemmel bir site olan Tesbihane.com’dan seçeceğiniz yılbaşı hediyeleri ile 2016’ya güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Tabi hediyeyi vereceğiniz erkek arkadaşınızın da bazı kriterleri taşıması gerekiyor. Mesela tesbih kullanmayan bir erkeğe tesbih hediye edemezsiniz. Bu nedenle aksesuar olarak tesbih kullanmayı seven erkek arkadaşınıza tesbih hediye etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyeleri arasında tabi ki sadece tesbih yer almıyor. Takı ve aksesuar tarzı bir hediye vermek istiyorsanız, gümüş bileklik, doğaltaş bileklik, kol düğmesi, kol saati gibi ürünlere Tesbihane’den ulaşabilirsiniz. 2016’ya özel kişiye özel ürünlerden ise isim ve fotoğraf baskılı takvimler, erkek arkadaş için romantik bir yılbaşı hediyesi seçeneği olabilir.

Aşkınızı ve erkek arkadaşınıza verdiğiniz önemi gösterebileceğiniz kişiye özel ürünler de Tesbihane’nin en çok tercih edilen yılbaşı hediyelerinden. İsim ve mesaj baskılı hediyeler ile de yeni yıl hediyenize farklılık katabilir, yıllarca unutulmayacak bir yılbaşı sürprizine imza atabilirsiniz.

10 farklı şehirde toplam 14 mağazası bulunan Tesbihane’nin ürünlerine bu mağazalardan da ulaşarak, hediyenizi canlı olarak da görme fırsatına sahipsiniz. Tüm ürün detay ve bilgileri için ise internet sitesine göz atmayı unutmayın.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar