Bazen Çocuksu Bir Neşe

Mustafa Türk

En Güzel Paylaşımlarınızda Çiçek Açıyoruz…

Ciceknet.com birbirinden güzel ve farklı aranjmanları size sunarken sevdiklerinizin özel anlarında onlara duyduğunuz sevginin elçisi olmak için esinini güzelliklerle dolu yüreğinizin hep taptaze kalan tomurcuklarında çiçek açıyor.

Biraz Koku, Biraz Renk…

Doğanın en zarif armağanlarını bir araya getirirken sevginin en güçlü, en derin, en masum ifadelerindeki saf kırılganlığa önem veriyoruz. Zarafetin ve estetiğin dansını aranjmanlarımızda sunarken hem çiçeklerin ilk günkü kadar mis gibi kokuları taşımalarına hem de en canlı renkleriyle gökkuşağının büyüsünden bir demet sunmalarına özen gösteriyoruz. Ciceknet.com sitesinde de görebileceğiniz üzere, çiçeklerin o saf güzelliklerini doğanın başka güzelliklerini barındıran ve süs amaçlı kullanılan bitkiler, çeşitli yeşillikler ve türlü aksesuarlar ile harmanlıyoruz. Çiçekleri içine yerleştirdiğimiz bazıları özel tasarım olan vazoları, saksıları ve sepetleri ise titizlikle seçiyoruz. Sevdiklerinizin gününe biraz koku, biraz renk katarken sizin sonsuz sevginizin ifadesini de ulaştırıyoruz.

Bazen Çocuksu Bir Neşe…

Ciceknet.com sitesinde yer alan “Balon” bölümünden sevdiklerinizi çiçeklerin zarafetiyle mutlu etmenin yanı sıra onlara çocukluktan kalma bir neşeyi de göndermeniz için sevginize özel hazırlanmış balon buketlerini seçip kutlayacak olduğunuz özel anları hareketlendirebilirsiniz.

Biz Her Şeyi Düşündük…

Sevdikleriniz için her şeyin kusursuz olmasını dilediğinizi biliyoruz. Bu kusursuz hediyeleri onlara gönderirken çok özel bir sürprizi de hediyenize ekleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan “Medya Mesaj” bölümünden sevdikleriniz için çekeceğiniz bir video, kaydedeceğiniz bir ses ya da seçeceğiniz bir fotoğraf ile onlara söylemek istediklerinizi bir kart mesajının çok ötesinde dile getirebilirsiniz. Siz mesajınızı siteye yükledikten sonra biz de kusursuz bir zamanlamayla, sevdikleriniz tam çiçeklerini aldıkları anda, bu güzel sürprizi onlara tercih ettiğiniz haliyle, multimedya mesaj ya da e-posta olarak yolluyoruz. Onlar için her şeyi en ince detayına kadar önceden planladığınızı bilerek mutlu olmalarını sağlamak için yalnızca içinizden geçenleri söylemeniz yeterli.

Güven ve Memnuniyetinizin Temini Önemli…

Gönlünüzün rahat olması için sipariş verdiğiniz çiçeği sevdiklerinizi mutlu etmesi için yola çıkarmadan önce son halinin görselini sizinle paylaşıyoruz. Ayrıca sitemizde yer alan “Ürün Takibi” bölümünden size verilen sipariş numarasıyla teslim sürecini takip edebilmenizi sağlıyoruz. SSL sertifikasına sahip ve güvenlik açısından tasdik edilmiş olan sitemizde sizin için farklı ödeme seçenekleri de sunuyoruz.
Bu mutlu anlarınızın can sıkıcı hiçbir detay barındırmaması için güven ve memnuniyetiniz sayesinde bizim bahçemizde açan çiçeklere en büyük hassasiyeti gösteriyoruz.
Çiçeknet olarak en uygun çiçek fiyatları’nı sunmaktayız.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar