Ataşehir Araç Kiralama – Blue Rent a Car

Mustafa Türk

İstanbul’da bulunan firmamız tüm Türkiye’de araç kiralama hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır müşteri memnuniyeti altında çalışan bünyemiz ile amacımız insanlara kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermektir. İstanbul araç kiralama ile ilgili tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Peki, araç kiralamanın ne gibi artıları vardır ve neden gereklidir?

Özellikle de İstanbul gibi bir şehirde araç kullanmadan günlük hayatı devam ettirmek son derece zordur. Araç kullanımının bu kadar yoğunlaştığı bir dönemde ise araç maliyetleri de bir o kadar fazladır. Bu maliyetleri karşılamayan firmalar ise işlerini devam ettirebilmek için araç kiralama firmalarından yararlanırlar.

Blue rent a car olarak Ataşehir araç kiralama hizmeti de vermekteyiz. Sadece İstanbul değil Türkiye’nin neresinde olursanız olun araç kiralama hizmetimizden yararlanabilir ve araç maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Araç kiralamadan yararlanmak isteyen firmalar birden fazla araç kiraladıkları anda maliyetten daha fazla kar yapacakları için genellikle bu yöntemi seçerler. İster iş ister spor araçları olsun tüm modelleri firmamızda bulmanız mümkündür. BMW, Renault, Mercedes gibi aradığınız tüm araçlar hizmetinize sunulur. Sitemizde araçlar ekonomik, orta ve lüks olarak kategorilendirilmiştir. Siz de hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olan aracı kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama istediğiniz sürelerde olabilir. Günlük kiralama, aylık kiralama, hafta sonu kiralama ve haftalık kiralama gibi pek çok seçenek hizmetinize sunulur. Sadece iş için değil günlük kiralama için de ihtiyaçlarınız doğrultusunda araç teslimi yapılacaktır. En kısa araç kiralama süresi ise 24 saattir. Hafta sonu için araç kiralamak isteyenler 3 gün araç kiralayabilir ve pazartesi günü teslim koşulu ile hizmetimizden yararlanabilir. Haftalık araç kiralama süresi 7 gün olup aylık araç kiralama süresi ise 30 gündür. Kiralama sözleşmelerinin bitmesi durumunda hemen yeni bir sözleşme yapılabilir ve sınırsız kullanım hakkıyla hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Ataşehir Araç Kiralama – Blue Rent a Car_mini

 

Minibüs kiralama hizmetini de yine sizlere sağlayan firmamız ile havaalanı transfer gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Gideceğiniz bir iş gezisi ya da her hangi bir gezi için aracınız yok ise ve taksi gibi yöntemler ile de fazla para harcamak istemiyorsanız araç kiralama tam da size göre. İstediğiniz adrese teslim edilebilen araçlarımız ile sadece bir telefonunuz ile hizmetimizden yararlanmanız mümkün.

Nüfus cüzdanı aslı, ehliyet aslı, kredi kartı belgeleri ile kendi şahsınıza araç kiralayabilirsiniz. Eğer firma adına araç kiralıyor iseniz vergi levhası, kaşe, kredi kartı ve imza sirküleri ile araç kiralamanız mümkün.

Siz de araç maliyetlerinden kurtularak daha hesaplı bir yol seçmek istiyorsanız hemen araç kiralama sisteminden bizlere ulaşın ve uygun fiyatlara kaliteli hizmetimizden yararlanın. Sorumsuz araç kiralama firmalarından zarar gördüyseniz artık kaliteli bir hizmet almanızın zamanı gelmiş demektir. Siz de Blue Rent A Car ailesine katılın ve güvenilir hizmetimiz ile pişman olmayın.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar