Su Alan Ama Yıkama Yapmayan Çamaşır Makinesi İçin Servis Çözümü

13 Haziran 2017 0 0

Her geçen gün büyük bir hızla gelişen teknolojinin sağladığı günlük yaşantı içerisindeki önemli kolaylıkları ve yenilikçi fırsatları dolayısı ile son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan Arçelik markalı çamaşır makineleri çok önemli fırsatlardan yararlanabilme imkanı veriyor. Özellikle günümüzün yüksek teknolojisini ve akıllı cihaz fonksiyonelliğini barındırmakta olan yeni nesil Arçelik markalı çamaşır makinesi modelleri ile çamaşır yıkama işlemleri hızlı ve kolay olduğu kadar son derece kaliteli bir duruma getiriliyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl yaşantısı içerisinde oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan çamaşır makineleri zamanla arızalanabiliyor ki bu durumda da Sultanbeyli Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel çözümler sağlanıyor.

Üstün fonksiyonelliğe sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde meydana gelebilecek su alıyor ancak yıkama yapmıyor sorununa yönelik olarak hızlı ve kaliteli standartlarda onarım hizmetleri Acıbadem Arçelik Servisi merkezi tarafından gerçekleştiriliyor. Arçelik markalı çamaşır makinesinde kullanılan ileri teknoloji kapsamında çamaşır makinesinin arıza onarım çalışmaları yerinde en hızlı şekilde gerçekleştirilerek, çamaşır makinesinin yeniden suyunu normal şekilde alıp, yıkama işlemlerini yerine getirebilmeleri sağlanıyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin en verimli biçimde kullanımının mümkün olması sağlanıyor. Çamaşır makinesinin yıkama suyunu alıp yıkama yapmaması problemi için alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan teknik servis personelleri tarafından gerekli müdahaleler yerinde gerçekleştiriliyor.

Çamaşır makinesinin yıkama motoru arızası olası olabileceğinden dolayı makine arka kapağı açılarak kayış tertibatı sökülür ve motorun boşta çalışması sağlanıyor. Uzman ekipler eğer motor arızası söz konusu ise motor değişimini uygulamaktadırlar. İkincil olasılık olan motor ile kasnak arasındaki kayışın kopmuş olması durumunda da yeni kayış takılarak, makinenin yıkama suyunu aldıktan sonra normal şekilde yıkama işlemini de yerine getirebilmeleri sağlanır. En son olarak ise çamaşır makinelerinin işlevselliklerini sağlayan parça olan program aygıtı cihazının arızalanmış olması durumunda da makinenin bu tip bir problem yaşaması olasılığı olacağından Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından program aygıtı da kontrol edilerek, arızalı olması durumunda yenisi ile değişimi gerçekleştirilir.

Categories: Tanıtım
share TWEET PIN IT SHARE share share
Mustafa Türk

Selam olsun diyerek başlıyorum yazmaya. Yazılarımdan birkaçını okumuşsanız kafanızda bir Mustafa resmi canlanmaya başlamıştır. Silüet demek daha doğru olabilir aslında. Kütahya’nın dehşetli soğuklarının olduğu bir kış vaktinde gece yarısı doğmuşum. Geceye olan sevdamın kaynağı bu noktaya dayanıyor olabilir. Ve bu yazının devamı okunmak istenmiş olabilir. Devamı...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir