Shameless İzle

Mustafa Türk


Çok uzun bir süreden beri devam eden ve dünya çapında büyük bir izleyici kitlesi olan komedi dizisi şey shameless, özellikle Amerikan dünyası içerisinde hayatı en uç noktada yaşamanın nasıl bir his olduğunu tüm detayları ile göstermektedir. Bu kaliteli ve güzel diziyi izlerken, kendi hayatınızla karşılaştırabilir ve aslında ne kadar katı kurallarla yaşadığınızı görebilirsiniz.

2011 yılının ocak ayında başlayan ve 5 sezondur devam eden bu keyifli ve komik diziyi siz de shameless izle fırsatı bünyesinde bu kaliteli site içerisinde HD kalite görüntüsü altında keyifle seyretme şansına erişebilirsiniz. Farklı konusu ve sıcak, samimi arkadaşlıkların ekrana getirildiği, aile bağlarının ön plana çıkarıldığı bu güzel diziyi shameless 1.sezon 1.bölüm izle fırsatı altında sitemize giriş yaparak herhangi bir bağlantı ya da kesinti sorunu yaşamadan keyif içerisinde izleme şansına erişebilirsiniz.

Shameless Dizisi Konusu

Amerika’nın Chicago kentinde yaşayan bir baba ve altı çocuklu ailenin trajikomik hikayesini anlatan dizi içerisinde, baba alkolik ve pek bir şeyi umursamayan bir adam olarak ön plana çıkarken, çocukların en büyüğü olan Fiona gallagher ise kardeşlerine bakmak ve onları okutmak için büyük bir çaba sarf etmektedir. Dizinin tüm bölümlerinde bazı zamanlar ailenin başına gelen komik olayları izlerken bazı bölümlerde ise dram yüklü anlara şahitlik edilebilmektedir.

Dizinin temel mantığında ise başımıza her ne gelirse gelsin biz Gallangher’larız ve her şeyin üstesinden geliriz felsefesi yatmaktadır. Bu güzel dizinin tüm sezonları ile birlikte bütün bölümlerini de HD kalitesi altında hiçbir kesinti ya da donma sorunu yaşamadan izlemek için shameless izle fırsatı ile bu kaliteli siteye giriş yapabilir ve hemen istediğiniz her noktadan keyifle seyretme fırsatını yakalayabilirsiniz.

En Çok Tutulan Komedi Dizisi Shameless

Komediye farklı bir açıdan yaklaşan ve aynı zamanda bir ailenin dramını da hüzünlü bir şekilde ekrana yansıtan bu kaliteli diziyi Shameless 1.sezon 1.bölüm izle fırsatı ile baştan itibaren bütün sezonları kaliteli bir görüntü altında ve hiç bir bağlantı sorunu yaşamadan bu eğlenceli komedi dizisini sitemiz içerisinden zevkle izleme şansını yakalayabilirsiniz.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar

  1. Hasan Güleryüz 22 Ocak 2018

    Güzel dizi bu ara izliyorum sürükleyici.

    Cevapla