Paykasa Kart Nedir

paykasa
Her geçen gün gelişen ve daha da yaygınlaşan internet kullanımı beraberinde insanların yine artan alışveriş ihtiyaçlarını karşılamayı, gün geçtikçe değeri artan fakat bereketi azalan zamanı daha verimli kullanabilmeleri için geri planda bırakmalarını gerektiriyor. Bu durumun önüne geçmek için Kişiler online alışverişe yöneliyor.

Online alışveriş yapmanın birçok avantajı mevcut. Aldığınız bir ürünün kapınıza gelmesi, bu gerçekten çok ciddi bir avantaj. Bazen de çarşı-pazardan daha ucuza da temin edilebiliyor ihtiyaçlar. Bu yüzdendir ki online alışveriş tercih edilen oluyor genellikle. Fakat muhattabımız olan satıcı her zaman köklü, bilinir, güvenilir bir şirket olmayabiliyor. Bu durumda aklımıza gelen iki soru var:

Ürün beklediğim gibi gelecek mi?
Kredi kartımın başına bir şey gelir mi ki?

Bu sorulardan da kurtulabilmemiz için yine birbirinden zeki girişimciler sanal kart projelerine giriştiler. Nedir sanal kart? Şudur sanal kart: Kredi kartı bilgini bir defa bu sanal kartın için giriyorsun. Bir daha girmiyorsun. Alışveriş yaptığın yer senin kart bilgilerini görmüyor. Sadece sanal kartı aldığın yer görüyor, ve güvenliğini sağlıyor bu şekilde.

Sanal kart hizmetlerinden birisi de Paykasa. Paykasa, dünya genelinde kullanılan bir servis. İşlevi, sizin kart bilgilerinizi alışveriş yaptığınız yerlere girmenize gerek kalmadan, bir sanal kart e-pini vererek sadece bu bilgiyi girdiğinizde alışverişin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Anlaşmalı olduğu onbinlerce e-ticaret sitesi sayesinde de sizin paykasa kartını kullanma çerçeveniz genişliyor. Paykasa kart satın almanız, alışverişlerde içinizin bir nebze daha rahat olmasını sağlayacaktır.

Yeni bir yazı yazdığımda size haber vermemi isterseniz aşağıya E-Posta adresinizi yazın.
Anında size bir onay maili göndereceğim. Onayladıktan sonra ne zaman yazı yazsam ilk siz haberdar olacaksınız.

Yazı hakkındaki düşünceleriniz neler?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Karanlıkların Üzerinde Kutlu Bir Doğum
Buruşmuş Kağıt Topları
No Preview
Seve Seve
No Preview
Uyanış #Derinlerin Gölgesi – 6