Kurumsal Hizmet Sunan Çeviri Büroları

18 Mayıs 2016 0 0

Tercüme, her hangi bir dilde yazılmış bir metnin ya da konuşmanın, tercüman denilen dil uzmanları tarafından başka bir dile çevrilmesidir. Ülkeler arası iletişime doğru bir şekilde anlaşılabilirliği sağlamak ve hızlandırmak için Tercüme Bürosu Ankara sizlere sayısız dili, kadrolu yeminli tercüman ekibiyle profesyonel hizmet sunmaktadır. Hangi bölgede olursanız olun tercihinize ve talebinize göre 7/24 tercüme hizmeti vererek zamanında talep ettiğiniz projeyi teslim alabilirsiniz. Tercüme sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz yasal yazılı evraklarınızı, akdi, ticari evraklarınızı, sözleşmelerinizi, hatta kitaplarınızı, sizlerin geleceğini değiştirecek önemli yazışmalarınızı, akademik yazılarınızı, yani hayati nitelik taşıyan her türlü tercüme gerektiren evrak ve projelerinizi bilimsel tekniklere hâkim uzman tercümanlar tarafından titizlikle tercüme edilir.

Tercüme Bürosu Ankara

Kurumsal bir tercüme bürosu en son yüksek teknoloji ve müşteri odaklı kalite anlayışı ile ilerleyerek birçok tercümanlık bürosu arasında başta gelen şirketlerden olmayı başarmış durumdadır. Çeviri bürosu yasal düzenlemelere tabi olup, bu düzenlemeler, bağımsız ve tarafsız bir şekilde kabul görmüş standartlar referans alınarak uygunluk değerlendirilmesi yapılmış bir kuruluştur. Tercüme Hizmetleri Standardı çerçevesinde insan kaynakları, dilbilimindeki yeterlilik, teknik kaynakların yeterliliği, proje yönetimi, müşteri ilişkileri, kalite yönetimi konusundaki temel kavramlar hakkındaki kılavuz bilgileri kazanarak hizmet verebilmek önem arz etmektedir. Bu standartları oluşturan İngilizce Tercüme Bürosu kısa zamanda tüm devlet kurumlarının güvenini ve referansını kazanmıştır. Kısa zamanda milyonlarca satır yazıyı tercüme etmiş, elektronik cihazların kılavuzlarını, medikal ürünlerin yerleştirme ve kurum için gerekli evraklarını, master ve doktora tezlerini, eczane ile ilgili evrakları, binlerce saat simultane tercüme ve ardıl tercüme hacmine ulaşan teknik, hukuki ve medikal alanlarda tercümenin yanı sıra redaksiyon ve revizyon hizmetleri de sunmaktadır.
İngilizce Tercüme Bürosu
Tercüme bürolarının sunduğu tercüme hizmeti çeşitlilik göstermektedir. Özellikle yazılı tercüme konusundaki farklılıklar şöyledir: yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, yeminli tercüman tarafından onaylanmamış tercüme. Sözlü tercüme ise simultane çeviri, ardıl tercüme ve fısıltı tercüme gibi sıralanabilir. Bu gibi tercüme hizmetine ihtiyacınız varsa http://turkiyetercumeceviri.com/ adresini ziyaret ederek uygun tercüme fiyatları alabilir, isteğe bağlı olarak karşılıklı görüşmeler sonucunda tercüme edilecek belgenizi en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Tags: İngilizce Tercüme Bürosu, noter onaylı tercüme, tercüme bürosu, tercüme bürosu ankara Categories: Tanıtım
share TWEET PIN IT SHARE share share
Mustafa Türk

Selam olsun diyerek başlıyorum yazmaya. Yazılarımdan birkaçını okumuşsanız kafanızda bir Mustafa resmi canlanmaya başlamıştır. Silüet demek daha doğru olabilir aslında. Kütahya’nın dehşetli soğuklarının olduğu bir kış vaktinde gece yarısı doğmuşum. Geceye olan sevdamın kaynağı bu noktaya dayanıyor olabilir. Ve bu yazının devamı okunmak istenmiş olabilir. Devamı...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir