Keriz ile Park Etme ve Drift Oyunları

Mustafa Türk

İnsanların özellikle de erkek çocuklarının benliklerinde istedikleri adrenalin ve hız tutkusunu aileler de genel olarak oyun ve oyuncaklarla gidermeye çalışmaktadır. Buna en güzel örnek ise park etme oyunları diyebiliriz. Pek çok insan bu duygulardan daha uzak ve daha sakin bir hayatı tercih etse de dışarıda karşılaştığımız pek çok insan aslında iş yerinde ya da evinde adrenalin kokan oyunlardan oynamaktan haz almaktadırlar. Ya da zaten yaşamak istediği son derece aktif bir hayatı yaşayan insanlar da adrenalini hayatlarının merkezinde tutmayı tercih ederler.

İşte size oyun sitesi içinde yer alan araba oyunları kategorisi altında bulunan drift oyunları da böyle tutkulara sahip olan ya da son derece hareketli çocukların çok sevecekleri ve severek oynayacakları bir eğlence olacaktır. Gerçek yaşamda içlerinden atamadıkları enerjilerini bu yöntemle rahat bir şekilde sanal olarak atmak hem kolay hem eğlenceli hem de daha güvenli olacaktır. Bu site içinde yer alan oyunlara göz gezdirdiğiniz zaman göreceksiniz ki pek çok araç bir araya gelerek parkur oluşturmuş ve hedefleri de birinci olmaktır. Bunu yapabilmek için de parkurda karşınıza çıkacak bütün engelleri aşmanız isteniyor.
kerizoyunnedir
Sonra da hızı son derece yüksek tutarak, hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmak olacaktır. Bunu ilk siz yaparsanız da yarışın galibi olacaksınız. Oyunlar sırasında rakiplerinizi bir bir geçmek büyük bir heyecan verirken, diğer yandan kaza yapmanız durumunda yeniden parkurun başına dönerek, oyuna yeniden dahil olmanız gerekiyor. Ancak o zaman da iki kat hızlı olmak durumunda kalıyorsunuz. Son derece heyecanlı ve aksiyon dolu oyunu mutlaka görmeli ve incelemelisiniz.

2013 yılından beri 'bi çayyaş daha...' sloganıyla blog yazıyorum. Yazdığım yazıların türü edebiyatta deneme kategorisine giriyor. Bilgisayar Mühendisiyim ve IOS Geliştirici olarak çalışıyorum. Yürümeyi ve farklı mizaçtaki bitkileri bir araya getirip çay denemeleri yapmayı seviyorum...Devamı

Yorumlar