Gemi Turlarına Çıkmak Stres Azaltıyor!

30 Mayıs 2016 0 0

gemi-turuna-cikma-zamani
Tatil planınız içerisinde mutlaka maviye, denize ve yüzmeye yer ayırın çünkü deniz tüm stresi ve gerginliği alıyor. Bütün bir yıl boyunca her birimiz tatil için çalışıyor, tatil yapmayı deliler gibi özlüyoruz. Çok kısa bir zaman dilimi olan tatillerimizin bu yüzden kusursuz geçmesini istiyor ve herhangi bir problem çıkmaması için elimizden geleni yapıyoruz. “Düşlediğiniz tatillerin doğru adresi” sloganıyla hizmet veren ve tur şirketi seçenekleri arasında Türkiye’nin lider online seyahat firması olan Gruppal.com yetkilileri, 2016 tatil planları arasına gemi turları eklemeniz gerektiğini söylüyor ve ekliyorlar: “Çünkü uzak denizlere açılmak, tüm yılın yorgunluğunu ve stresini alıyor.”

Ege’nin Güzelliklerine Yelken Açın

İster balayı tatili için isterseniz vücudunuzu dinlendirmek ve yeni yerler görmek için olsun, Yunan Adaları tatil fırsatları arasında hem yakın hem de uygun fiyatlı olması nedeniyle son yılların en çok tercih edilen seyahat rotaları arasında yer alıyor. Gruppal yurtdışı turları arasında da en yoğun ilgi gören tur fırsatlarından biri vizesiz Yunan Adaları oluyor. 549 TL’den 3000 TL’lik fiyatlara kadar her bütçe ve her zevke göre bir Yunan Adaları turunun olduğu Gruppal’ın web sitesine göz atmadan 2016 tatil planlarınızı yapmayın. Üstelik Avrupa turları seçeneklerinden Balkan turlarına birçok yurt dışı turu alternatifi de Gruppal.com’da bulabilecekleriniz arasında.

Kıbrıs Otellerinde Tatil Keyfi

Akdeniz’in masmavi sularında eşsiz bir tatile çıkacağınız Kıbrıs otelleri, Kıbrıs’;ın tatil planları arasında alınmasındaki en büyük nedenlerden biri oluyor. Uçaklı ve otel transferli Kıbrıs otel paketlerinin son dönemde yoğun bir şekilde alıcı bulduğunu ifade eden Gruppal tur şirketi yetkilileri vizesiz tatil isteyenlere tarihi ve doğal güzelliklerle dolu Kıbrıs bölgesini öneriyor. Yurt içinde geziye çıkıyormuş gibi kolay ve rahatça yolculuk yapacağınız Kıbrıs, açık ve kapalı havuzlu, fitness merkezli, jakuzili, hamamlı, spa merkezli gibi birçok seçenekleriyle ziyaretçilerini bekliyor.

Tags: gemi turu, gruppal, stres, yaz tatili Categories: Tanıtım
share TWEET PIN IT SHARE share share
Mustafa Türk

Selam olsun diyerek başlıyorum yazmaya. Yazılarımdan birkaçını okumuşsanız kafanızda bir Mustafa resmi canlanmaya başlamıştır. Silüet demek daha doğru olabilir aslında. Kütahya’nın dehşetli soğuklarının olduğu bir kış vaktinde gece yarısı doğmuşum. Geceye olan sevdamın kaynağı bu noktaya dayanıyor olabilir. Ve bu yazının devamı okunmak istenmiş olabilir. Devamı...

Leave a reply

Sen ne söylemek istersin?