Firma Tanıtım Videonuzu SadeceOn’da Yaptırın!

5 Ağustos 2017 0 0

Şirketiniz için tanıtım videosu yaptırmayı istiyorsanız, SadeceOn.com’dan tanıtım videosu alarak aramalarda popülerlik kazanabilir, sektörde üst sıralara çıkabilir, bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Sizin için profesyonel, tanıtım videosu hazırlama konusuna hakim, tecrübeli hizmet verenleri bir araya getiriyoruz. Dilediğiniz şekilde ürün tanıtım videosu, website tanıtım videosu seçeneklerinden birini seçebilir, ya da aklınızdakini tarif ederek yeni bir video hazırlatabilirsiniz.

İsterseniz mobil uygulamalarımızı kullanarak SadeceOn’a dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmeti arayabilirsiniz, bildirim ve mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz, siparişinizin durumunu kontrol edebilir ya da siparişinizi teslim edebilirsiniz, arkadaşlarınızı davet edebilir ve çekilişe katılabilirsiniz.

Çalışma teslim edildikten sonra istediğiniz gibi düzenleme talep edebilir, iptal edilmesini istemeniz halinde hiçbir kesinti olmadan para iadesi alabilirsiniz. Siparişiniz için onay verene kadar SadeceOn tarafından yönetilen güvenli hesapta bekletilen ödemeniz, siz onay verirseniz hizmet verene aktarılmaktadır.

Eğer video hazırlama konusunda yeteneğiniz varsa, yeteneğinizden para kazanmak ister misiniz? Kolayca her bir yeteneğiniz için satış konusu oluşturabilir, yeteneklerinizi müşterilere sunabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalarla müşterilerin hayalindeki videolara kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kredi kartı, BKM Expres, ininal kartı ya da mobil ödeme gibi ödeme yöntemlerinden talep ettiğinizi kullanarak güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İndirim kodları ve haftasonu indirimleri ile sana sunulan fırsatları değerlendirmenin tadını çıkar! SadeceOn’da bütçenize uygun fiyatlarla özgün ve kaliteli firma tanıtım videosu yaptırma fırsatlarını kaçırma!

Categories: Tanıtım
share TWEET PIN IT SHARE share share
Mustafa Türk

Selam olsun diyerek başlıyorum yazmaya. Yazılarımdan birkaçını okumuşsanız kafanızda bir Mustafa resmi canlanmaya başlamıştır. Silüet demek daha doğru olabilir aslında. Kütahya’nın dehşetli soğuklarının olduğu bir kış vaktinde gece yarısı doğmuşum. Geceye olan sevdamın kaynağı bu noktaya dayanıyor olabilir. Ve bu yazının devamı okunmak istenmiş olabilir. Devamı...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir