Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi

8 Aralık 2015 0 0

Koca bir yılı geride bırakmamıza çok az bir zaman kaldı. Hem yeni yılın heyecanını hem de yılbaşı gecesinin anlamını arttırmanın en iyi yolu da yılbaşı hediyeleridir. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu özel anların tamamlayıcı olarak da Tesbihane’yi tercih edebilirsiniz.

Kurulduğu yıl olan 2011 yılından beri istikrarlı bir şekilde büyüyen Tesbihane, 2016 yılbaşı hediyesi konusunda da oldukça iddialı. Özellikle takı ve aksesuar konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmanın, bu yılki yılbaşı hediyesi alternatiflerine mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Ürünlerin tamamına burada yer veremeyeceğimiz için, sadece erkek arkadaşa özel verilebilecek hediye alternatiflerinden bahsedeceğiz.
tesbihane
Bir erkek için gerçekten mükemmel bir site olan Tesbihane.com’dan seçeceğiniz yılbaşı hediyeleri ile 2016’ya güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Tabi hediyeyi vereceğiniz erkek arkadaşınızın da bazı kriterleri taşıması gerekiyor. Mesela tesbih kullanmayan bir erkeğe tesbih hediye edemezsiniz. Bu nedenle aksesuar olarak tesbih kullanmayı seven erkek arkadaşınıza tesbih hediye etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyeleri arasında tabi ki sadece tesbih yer almıyor. Takı ve aksesuar tarzı bir hediye vermek istiyorsanız, gümüş bileklik, doğaltaş bileklik, kol düğmesi, kol saati gibi ürünlere Tesbihane’den ulaşabilirsiniz. 2016’ya özel kişiye özel ürünlerden ise isim ve fotoğraf baskılı takvimler, erkek arkadaş için romantik bir yılbaşı hediyesi seçeneği olabilir.

Aşkınızı ve erkek arkadaşınıza verdiğiniz önemi gösterebileceğiniz kişiye özel ürünler de Tesbihane’nin en çok tercih edilen yılbaşı hediyelerinden. İsim ve mesaj baskılı hediyeler ile de yeni yıl hediyenize farklılık katabilir, yıllarca unutulmayacak bir yılbaşı sürprizine imza atabilirsiniz.

10 farklı şehirde toplam 14 mağazası bulunan Tesbihane’nin ürünlerine bu mağazalardan da ulaşarak, hediyenizi canlı olarak da görme fırsatına sahipsiniz. Tüm ürün detay ve bilgileri için ise internet sitesine göz atmayı unutmayın.

Tags: tesbih, tesbihane, yılbaşı Categories: Tanıtım
share TWEET PIN IT SHARE share share
Mustafa Türk

Selam olsun diyerek başlıyorum yazmaya. Yazılarımdan birkaçını okumuşsanız kafanızda bir Mustafa resmi canlanmaya başlamıştır. Silüet demek daha doğru olabilir aslında. Kütahya’nın dehşetli soğuklarının olduğu bir kış vaktinde gece yarısı doğmuşum. Geceye olan sevdamın kaynağı bu noktaya dayanıyor olabilir. Ve bu yazının devamı okunmak istenmiş olabilir. Devamı...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir